❗️ HÍVUNK ❗️ VÁRUNK ❗️ LEGYÉL TE IS KANIZSAIS ❗️

Kedves Szülők!
A vírushelyzetre való tekintettel – jelenleg – sajnos nem tudunk az iskolánk falain belül nyílt napot hirdetni a leendő elsős gyermekek és szüleik számára. Ennek ellenére szeretnénk bemutatni iskolánkat, leendő elsős tanítóinkat, így lehetőséget biztosítani az Önök számára, hogy megismerkedjenek intézményünkkel és pedagógusainkkal.
Az alábbi ismertető plakátunk mellett egy bemutatkozó, majd beszélgetős találkozóra invitáljuk Önöket, online keretek között. Kérjük, ha szívesen vennének részt ezen a kötetlen beszélgetésen, küldjék vissza az óvodában kapott jelentkezési lapot, vagy írjanak üzenetet számunkra, e-mail címük megadásával. Válaszunkban tájékoztatni fogjuk Önöket az online találkozó időpontjáról, majd elküldjük az Önök e-mail címére a beszélgetés linkjét, amelyre szeretettel várjuk.
Kérjük, figyeljék oldalunkat, nemsokára további bemutatkozó képekkel és videóval is jelentkezünk. 🙂