Halloween party

A Facebook ikonra kattintva megtekinthetők a fotók.

Borzasztóan jól sikerült az angol Halloween Party az idén is: segítettünk a hasfájós Frank-nek, megjavítottuk a boszi…

Közzétette: Kanizsai Dorottya Általános Iskola – 2017. október 27.

Angolverseny

A Sztárai Református Általános Iskola által meghirdetett
területi vers és prózamondó versenyen április 12- én

angol nyelvből

Szentgyörgyi Fanni 7. osztályos tanuló és Baráti Lili 4. osztályos tanulók elsők lettek.

Mali Máté 8. osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Kripák Tamara külön-díjban részesült.

Felkészítő: Ferenczfi Julianna

Gratulálunk a szép eredményhez!

Táncsics Kupa

A Táncsics Mihály Gimnázium által szervezett komplex vetélkedőn (angol, magyar, matematika, természettudomány), első helyezést ért el iskolánk csapata!

Csapat tagjai:
Benkő Krisztián, Kauder Aida 5. osztály
Martin Dorka, Mészáros Matild 6. osztály
Kormány Péter, Nikolics Norina 7. osztály
Mali Máté, Nagyváradi Mátyás 8. osztály

Gratulálunk a győztes csapatnak!

Részletek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Angol verseny

Az „Országos angol nyelvi verseny általános iskolásoknak” iskolai fordulóján
a hetedik évfolyamból Kormány Péter (3. hely), Mester Péter (6. hely) bejutottak a megyei fordulóba.

Felkészítőjük: Ferenczfi Julianna és Hegedüs Éva

Gratulálunk!

Play and Win! országos angolverseny

Play and Win! országos angol levelező versenyen a következő szép eredmények születtek:

5 fordulós:

Teens szint: Nehr Nikol 20. helyezés

Junior szint: Szeverényi Virág 6. helyezés

Kids szint: Zakariás Kristóf 15. helyezés

3 fordulós:

Junior szint: Szegedi Zsófia 4. helyezés

Kids szint: Nagy Zsolt 4. helyezés

Csoportos:

Kids szint: Mester Áron, Tengler Johanna, Szabó Réka  24. helyezés

Starter szint: Fischer Péter Erik, Tornai Tamás 24. helyezés

Felkészítők: Hegedűs Éva
Szegedi Zsófia felkészítője Fereczfi Julianna
Mester Áron, Tengler Johanna, Szabó Réka csapat  felkészítői Hegedős Éva és Kóré Csilla

 

 

Táncsics Kupa angol

Táncsics Kupa angol verseny írásbeli fordulóján (English for you)

7. osztály:

2. helyezett Schuller Bálint (7.a)
10. helyezett  Nehr Nikol (7.a)

Felkészítő: Djuris Mirna

8. osztály:

2. helyezett  Rábai Barna (8.c)
6. helyezett Kripák Sándor (8.c)
9 helyezett Gajnok Liliána (8.c)
10 helyezett Balogh Márton (8.c)
11 helyezett Zelefai Kristóf (8.b)
12 helyezett Tóth Luca (8.c)
14 helyezett Szekszárdi Gergő (8.c)

Felkészítő: Kóré Csilla

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítőknek!