Időutazó országos történelemverseny

A HEBE Kft. 2015/2016-os tanévében meghirdetett
Időutazó országos történelem levelező versenyén

7. és 8. osztályos szinten
11. helyezést ért el Oltics Donát (7.a)
13. helyezést ért el Mali Máté (7.a)

5. és 6. osztályos szinten
Bartos Kata, Létai Hanna Lili, Szegedi Zsófia Mária (6.a)
csapatban 18. helyezést ért el.

Mester Péter, Nagy Bence, Radó Alexander (6.b)
csapatban 37. helyett szerezte meg.

Burányi Emília, Horváth Anna, Nikolics Norina(6.b)
csapatban 53. helyen végzett.

Felkészítőjük: Gitta Boglárka

Gratulálunk a  versenyzőknek és a felkészítőnek a szép eredményekhez!

Történelem versenyeredmények

Gajnok Liliána és Kővágó Luca 8. c. osztályos tanulók az „Időutazó országos történelem verseny” országos döntőjében 1. helyezést értek el.

Petri Máté, Rábai Barna és Kripák Sándor 8. c. osztályos tanulók az „Időutazó országos történelem versenyen” 20. helyezést értek el.

Tihanyi Patrik 8. c. osztályos tanuló a Mozaik Kiadó által meghirdetett tanulmányi verseny országos döntőjében történelem tantárgyból 23. helyezést ért el.

Tihanyi Patrik 8. c. osztályos tanuló a Tudásbajnokság Baranya megyei versenyén történelem tantárgyból 5. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Tengler Tamás volt.

Történelem verseny

,, Az Árpád-házi szentek századai”
elnevezésű történelmi vetélkedősorozatban
iskolánk a 22 induló csapatból az

I. helyezést érte el.

A csapat tagjai:
Gajnok Annabella ( 7.b ),
Gertner Martin ( 7.a ),
Szabó Kíra ( 7.a ).
Felkészítőjük: Mangult Andrásné

Történelmi vetélkedő

A „Rákóczi Évszázada” történelmi vetélkedősorozatban iskolánk” Veronika” elnevezésű csapata a 17 induló csapat közül I. helyezést ért el.

Tagjai: Gajnok Anabella, Füvesi Luca és Szabó Kíra

Felkészítő tanár: Mangult Andrásné

Országos versenyeredményeink

2020/2021.

Történelem: Palkó Liza (7.b) az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen 10. helyezést ért el.

Matematika: Farkas Ákos (7.b) A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulóján 69. helyezett lett.

2018/2019.

Fizika: Képíró Árpád Zsolt a XXIX. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny országon döntőjén igen szépen teljesített, 76,4 %-os eredményt ért el.

Ének: Szávuly Anna a “Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési versenyen ezüst minősítést szerzett.

2017/2018.

Történelem: Szegedi Zsófia az Országos Időutazó 5 Fordulós Levelező versenyen 4. helyezést ért el.

Fizika: Képíró Árpád Zsolt a Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fordulóján 5. díjas  lett.

2016/2017.

Magyar: Kormány Péter a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjében 20. helyezést ért el.

FizikaKormány Péter a Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fordulóján 5. díjas  lett.

2015/2016.

Magyar: A Dr. Szabó Miklós országos szövegértési verseny országos döntőjében  Nagyváradi Mátyás 7.a osztályos tanuló különdíjban részesült.

Atlétika: A székesfehérvári Atlétikai Diákolimpia Országos Döntőjén Hanics Olivér súlylökésben 9. helyezést ért el.
Atlétika: A székesfehérvári Atlétikai Diákolimpia Országos Döntőjén Vadon Dániel magasugrásban 22. helyezést ért el.

TörténelemOletics Donát 7.a osztályos tanuló az „Időutazó országos történelem verseny”-en 11. helyezést ért el.
TörténelemMali Máté 7.a osztályos tanuló az „Időutazó országos történelem verseny”-en 13. helyezést ért el.
Történelem: Bartos Kata, Létai Hanna Lili, Szegedi Zsófia Mária 6.a osztályos tanulók csapatban az „Időutazó országos történelem verseny”-en 18. helyezést értek el.

2014/2015.

TörténelemGajnok Liliána és Kővágó Luca 8. c. osztályos tanulók az „Időutazó országos történelem verseny”-en 1. helyezést értek el.

Földrajz: Tihanyi Patrik 8.c osztályos tanuló a Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjén 7. helyezést ért el.

Történelem: Tihanyi Patrik 8.c osztályos tanuló a Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjén 23. helyezést ért el.

2013/2014.

Kézilabda diákolimpia országos elődöntőjében 1. helyezést értek el a IV. korcsoportos lányok, evvel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!

Labdarúgás diákolimpia országos elődöntőjében 1. helyezést értek el a IV. korcsoportos fiúk, evvel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!

2012/2013.

Fizika: Csernyánszky Dominik 7. a osztályos tanuló III. díjas lett a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén.

2010/2011.

Matematika: Holczer András 8. a osztályos tanuló a Kalmár László Országos Matematika Verseny országos döntőjén I. helyezést ért el.

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U8-es leány csapata 8. helyen végzett.

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U9-es leány csapata III. helyen végzett.

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U8-es leány csapata III. helyen végzett.

Matematika: Holczer András az Abacus matematikai lapok matematika pontversenyén III. helyezést (aranyfokozatú dícséretet) ért el, számrejtvény pontversenyén I. helyezést ért el.

Fizika: Holczer András Abacus matematikai lapok fizika pontversenyén I. helyezést a fizika (mérési) pontversenyén III. helyezést ért el.

Fizika: Holczer András 8. a osztályos tanuló különdíjat kapott az Öveges József Fizikaverseny országos döntőjén.

Kémia: Bedics Viktor 7.b osztályos tanuló 16. helyezést ért el a Curie Kémia Emlékverseny országos döntőjén.

Matematika: Holczer András 8. a osztályos tanuló eredményesen szerepelt a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén.

Fizika: Holczer András 8. a osztályos tanuló I. díjas lett és abszolut I. helyezést ért el a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén.

Fizika: Fodor Norbert 7. a osztályos tanuló V. díjas lett a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén.

Matematika: Holczer András 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Varga Tamás matematika verseny országos döntőjén.

MatematikaHolczer András 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos döntőjén

MatematikaHolczer András 8. a osztályos tanuló I. helyezést ért el a Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjén

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U13-es fiú csapata II. helyen végzett.

2009/2010:

KézilabdaSKI Siklós fiú csapata a 2010. Országos Diákolimpia I. helyezettje lett.

MatematikaHolczer András 7. a osztályos tanuló IV. helyezést ért el a Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjén

Kézilabda: Az ADIDAS Kupa országos döntőjén iskolánk U12-es fiú csapata II. helyen végzett.

Fizika: Holczer András 7. a osztályos tanuló I. helyezést ért el a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén

Kézilabda: Siklós Kanizsai DSE U12-es Fiú csapata (24 csapatból) a III. helyen végzett a XXV. jubileumi Balázs Kupán.

KézilabdaBajnoki címet szereztek a Kanizsai DSE lányai a XXV. Balázs kupán Győrben!

MatematikaHolczer András 7. a osztályos tanuló 17. helyezést érte el a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén.

MatematikaHolczer András 7. a osztályos tanuló 6. helyezést ért el a Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjén