Ókori-Egyiptom projekt zárása

Február 12-én tartottuk az Ókori-Egyiptom projekt zárását. Az ókori Egyiptommal kapcsolatos tárgyakból (készített, gyűjtött) kiállítást állítottak össze a gyerekek. A kor hangulatát érzékeltették a felvonuló jelmezesek, táncosok. Ezután az 5a-b. osztály 4-5 fős csoportjai vetélkedtek egymással, majd az eredményhirdetés következett, melyen több kategóriában is oklevelet vehettek át a tanulók.