Országos versenyeredményeink

2020/2021.

Történelem: Palkó Liza (7.b) az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen 10. helyezést ért el.

Matematika: Farkas Ákos (7.b) A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulóján 69. helyezett lett.

2018/2019.

Fizika: Képíró Árpád Zsolt a XXIX. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny országon döntőjén igen szépen teljesített, 76,4 %-os eredményt ért el.

Ének: Szávuly Anna a “Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési versenyen ezüst minősítést szerzett.

2017/2018.

Történelem: Szegedi Zsófia az Országos Időutazó 5 Fordulós Levelező versenyen 4. helyezést ért el.

Fizika: Képíró Árpád Zsolt a Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fordulóján 5. díjas  lett.

2016/2017.

Magyar: Kormány Péter a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjében 20. helyezést ért el.

FizikaKormány Péter a Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fordulóján 5. díjas  lett.

2015/2016.

Magyar: A Dr. Szabó Miklós országos szövegértési verseny országos döntőjében  Nagyváradi Mátyás 7.a osztályos tanuló különdíjban részesült.

Atlétika: A székesfehérvári Atlétikai Diákolimpia Országos Döntőjén Hanics Olivér súlylökésben 9. helyezést ért el.
Atlétika: A székesfehérvári Atlétikai Diákolimpia Országos Döntőjén Vadon Dániel magasugrásban 22. helyezést ért el.

TörténelemOletics Donát 7.a osztályos tanuló az „Időutazó országos történelem verseny”-en 11. helyezést ért el.
TörténelemMali Máté 7.a osztályos tanuló az „Időutazó országos történelem verseny”-en 13. helyezést ért el.
Történelem: Bartos Kata, Létai Hanna Lili, Szegedi Zsófia Mária 6.a osztályos tanulók csapatban az „Időutazó országos történelem verseny”-en 18. helyezést értek el.

2014/2015.

TörténelemGajnok Liliána és Kővágó Luca 8. c. osztályos tanulók az „Időutazó országos történelem verseny”-en 1. helyezést értek el.

Földrajz: Tihanyi Patrik 8.c osztályos tanuló a Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjén 7. helyezést ért el.

Történelem: Tihanyi Patrik 8.c osztályos tanuló a Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjén 23. helyezést ért el.

2013/2014.

Kézilabda diákolimpia országos elődöntőjében 1. helyezést értek el a IV. korcsoportos lányok, evvel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!

Labdarúgás diákolimpia országos elődöntőjében 1. helyezést értek el a IV. korcsoportos fiúk, evvel az eredménnyel bejutottak az országos döntőbe!

2012/2013.

Fizika: Csernyánszky Dominik 7. a osztályos tanuló III. díjas lett a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén.

2010/2011.

Matematika: Holczer András 8. a osztályos tanuló a Kalmár László Országos Matematika Verseny országos döntőjén I. helyezést ért el.

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U8-es leány csapata 8. helyen végzett.

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U9-es leány csapata III. helyen végzett.

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U8-es leány csapata III. helyen végzett.

Matematika: Holczer András az Abacus matematikai lapok matematika pontversenyén III. helyezést (aranyfokozatú dícséretet) ért el, számrejtvény pontversenyén I. helyezést ért el.

Fizika: Holczer András Abacus matematikai lapok fizika pontversenyén I. helyezést a fizika (mérési) pontversenyén III. helyezést ért el.

Fizika: Holczer András 8. a osztályos tanuló különdíjat kapott az Öveges József Fizikaverseny országos döntőjén.

Kémia: Bedics Viktor 7.b osztályos tanuló 16. helyezést ért el a Curie Kémia Emlékverseny országos döntőjén.

Matematika: Holczer András 8. a osztályos tanuló eredményesen szerepelt a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén.

Fizika: Holczer András 8. a osztályos tanuló I. díjas lett és abszolut I. helyezést ért el a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén.

Fizika: Fodor Norbert 7. a osztályos tanuló V. díjas lett a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén.

Matematika: Holczer András 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Varga Tamás matematika verseny országos döntőjén.

MatematikaHolczer András 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos döntőjén

MatematikaHolczer András 8. a osztályos tanuló I. helyezést ért el a Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjén

Kézilabda: Az Erima Kupa országos döntőjén iskolánk U13-es fiú csapata II. helyen végzett.

2009/2010:

KézilabdaSKI Siklós fiú csapata a 2010. Országos Diákolimpia I. helyezettje lett.

MatematikaHolczer András 7. a osztályos tanuló IV. helyezést ért el a Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjén

Kézilabda: Az ADIDAS Kupa országos döntőjén iskolánk U12-es fiú csapata II. helyen végzett.

Fizika: Holczer András 7. a osztályos tanuló I. helyezést ért el a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén

Kézilabda: Siklós Kanizsai DSE U12-es Fiú csapata (24 csapatból) a III. helyen végzett a XXV. jubileumi Balázs Kupán.

KézilabdaBajnoki címet szereztek a Kanizsai DSE lányai a XXV. Balázs kupán Győrben!

MatematikaHolczer András 7. a osztályos tanuló 17. helyezést érte el a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén.

MatematikaHolczer András 7. a osztályos tanuló 6. helyezést ért el a Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjén