Atlétika háziverseny

 

IV. korcsoportos leányok eredményei

             I.helyezett                  II. helyezett                          III. helyezett

1. Bosnyák Laura                   1. Kántor Bianka                       1.  Nikolics Norina
2. Berta Beatrix                     2. Drávai Dominika                  2. Létai Hanna
3. Burányi Emília                  3. Martin Dorka                        3. Bartos Kata
4. Horváth Anna                   4. Zilai Alexandra                     4. Szentgyörgyi Fanni
5. Kovács Dorina                  5. Rittinger Dóra                       5. Takács Vivienn

Egyéni győztesek:

I. helyezett Kója Krisztina
II. helyezett Horváth Anna
III. helyezett Bosnyák Laura

 

 III. korcsoportos fiúk eredményei

        I.helyezett                      II. helyezett                      III. helyezett

  1. Bosnyák Tarik              1. Szennyai Patrik               1.  Vadon Péter
  2. Bagó Levente                2. Marton Roland               2. Nagy Dávid
  3.   Speidl Ádám               3. Bosnyák Ramón             3. Bodor Zsombor
  4. Kormány Péter            4. Matlag Dávid                  4. Nagy Zsolt
  5.  Agócs Andor                5. Ripszám István              5. Dragicevic Dragan

 

Egyéni győztesek:

I. helyezett Bosnyák Tarik
II. helyezett Szennyai Patrik
III. helyezett Ripszám István

III. korcsoportos leányok eredményei

             I.helyezett                  II. helyezett                      III. helyezett

  1. Rittinger Lilla                1. Novak Eszter                   1.  Haga Alexandra
  2. Kovács Kíra                    2. Szabó Réka                      2. Kauder Aida
  3.    Tóth Leila                    3. Spitzer Frida                   3. Rédai rebeka
  4.   Bánhegyi Vivienn       4. Fromberger Dorka         4. Hoffmann Gréta
  5.   Vitai Lilla                      5. Bircsák Karina                5. Solti Gabriella

 

Egyéni győztesek leányok :                                                                Egyéni fiúk:

I. helyezett  Spitzer Frida                                                                 I. helyezett Szabó Adrián
II. helyezett Rittinger Lilla                                                             II. helyezett Deugenon Olivér
III. helyezett Kovács Kíra                                                             III. helyezett Osztafin Aurél

 

A Facebook logora kattintva megtekinthetik az albumot.

Pénteken tartottuk az atlétika háziversenyünk eredményhirdetését. Az eredményeket a weboldalunkon tettük közzé. http://kanizsai.skisiklos.hu/?p=4134

Közzétette: Kanizsai Dorottya Általános Iskola – 2017. október 28.