Iskolánk számára nagy megtiszteltetés, hogy elnyerte az Ökoiskola címet, amely a környezettudatos nevelés és a fenntarthatóság iránti elkötelezettség egyik legfontosabb elismerése Magyarországon. Az ünnepélyes díjátadóra Biatorbágyon került sor, ahol számos intézmény képviselője vett részt.


