Ökoiskolai díj átvétele – elismerés a fenntarthatóságért

Iskolánk számára nagy megtiszteltetés, hogy elnyerte az Ökoiskola címet, amely a környezettudatos nevelés és a fenntarthatóság iránti elkötelezettség egyik legfontosabb elismerése Magyarországon. Az ünnepélyes díjátadóra Biatorbágyon került sor, ahol számos intézmény képviselője vett részt.

„Ökoiskolai díj átvétele – elismerés a fenntarthatóságért” bővebben

Ökoiskola lettünk!

Örömmel tudatjuk, hogy a „2026/2027. tanévre szóló Ökoiskola cím és Örökös Ökoiskola cím elnyerésére” szóló pályázati felhívásra benyújtott pályázatunk alapján iskolánk elnyerte az Ökoiskola címet.

Ökoiskola címünk 2026. szeptember 1-től 2029. augusztus 31-ig tart.