A térség 8 iskolájából 29 tanuló mutatta be a napokban, hogy milyen gyönyörűen tud énekelni. Szebbnél szebb népdalokkal örvendeztették meg a zsűri tagjait és egymást is a gyerekek. A versenyzők arany, ezüst és bronz minősítésben részesültek a három népdalból álló csokrukért. Köszönjük az élményt a diákoknak és a felkészítést a pedagógusoknak!
Eredmények:
„Tavaszi zsongás a Kanizsaiban!” bővebben