Ebben a tanévben is lelkes elsősegélynyújtó csapatunk van. Szigetváron a Vöröskereszt Elsősegélynyújtó Versenyének Területi fordulóján győzelmet arattak az „Élesztők”.
„Csapatunkban a szív és a szakma egyesül: „Élesztők”, irány a vármegyei döntő!” bővebbenCsecsemőgondozási verseny
A Vöröskereszt Csecsemőgondozási Versenyén vettek részt a 6.b. osztályos tanulóink.

