Kézlabda országos döntő iskolánkban!

Az országos elődöntőn iskolánk fiú kézilabda csapata – U13 (1997) veretlenül lett első!

Az országos döntőt iskolánk rendezi 2011. április 9-10-én.

Részletes időbeosztás (Kanizsai csoportmérkőzései a TMG csarnokában tekinthetők meg.)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Kanizsai DSE csapata az országos döntőn a 2. helyet szerezte meg!

Eredmények

Fényképgyűjtemény

„U13 korosztály (1997) 2011. április 9-10. Siklós
A Zákányi Bálint régió ad otthont az U13 korosztály döntőjének

Az ERIMA Kézilabda Gyermekbajnokság U13 korosztályának (1997) idei országos döntőjéta NEMZETI SPORT INTÉZET támogatásával Siklóson rendezzük meg. A Kanizsai DSEcsapatai évtizedek óta kiemelkedő eredményeket érnek el a Kézilabda Gyermekbajnokság versenyein és egyéb tornákon egyaránt. Gyermekeik jól felkészítettek, technikailag és taktikailag képzettek, játékszeretetük határtalan, viselkedésük példaértékű. Kiváló házigazdái a versenyeknek, ismételten jó szívvel fogadtuk el pályázatukat a döntő megrendezésére.”