Zrínyi Ilona matematikaverseny

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójának ünnepélyes eredményhirdetésén vehettek részt:

I. helyezett Holczer András (8. a)            Felkészítő: Heidfogelné Seregélyes Edit
Ezzel a kiváló eredménnyel bejutott az országos döntőbe.
Az országos versenyen 40. helyezést ért el.

XIV. helyezett Gajnok Annabella (6. b)      Felkészítő: Nehrné Antal Erika

Iskolánk immár harmadszor nyerte el a „Megye legeredményesebb iskolája” címet és az evvel járó kupát!

Akik még alegjobb100közé jutottak:

3. osztály:

31.         Schuller Bálint                          Felkészítő: Zakariás Anita
90.        Gyenis Dénes                            Felkészítő: Zakariás Anita

4. osztály:

35.         Zelefai Kristóf                          Felkészítő:  Dr. Imri Sándorné
61.         Maric Viktor                            Felkészítő:  Dr. Imri Sándorné
70.        Tóth Ottó                                  Felkészítő:  Dr. Imri Sándorné

5. osztály:

69.         Kelemen Áron                         Felkészítő: Hoffmanné Folcz Ágnes
77.         Hullmann Béla                         Felkészítő: Hoffmanné Folcz Ágnes
78.         Szabó Barnabás                       Felkészítő: Heidfogelné Seregélyes Edit

6. osztály:

53.         Szabó Kíra                               Felkészítő: Hoffmanné Folcz Ágnes
65.         Czompó Ágnes                        Felkészítő: Nehrné Antal Erika
69.         Bordás Attila                           Felkészítő: Nehrné Antal Erika

7. osztály:

19.         Martin Dávid                           Felkészítő: Nehrné Antal Erika
79.         Bedics Viktor                           Felkészítő: Nehrné Antal Erika
89.         Fodor Norbert                         Felkészítő: Hoffmanné Folcz Ágnes
100.        Szilvási Kata                           Felkészítő: Hoffmanné Folcz Ágnes

8. osztály:

52.         Pongrácz Aletta                        Felkészítő: Erdős Jánosné
94.         Szűcs Roland                             Felkészítő: Heidfogelné Seregélyes Edit

Csapatok:

6. osztályos csapat: 10. hely
8. osztályos csapat: 4. hely