Kanizsai matekverseny

Iskolánk 2 év kihagyás után megújult formában, Kanizsai Matematikaverseny néven 2016. november 29-én újra megszervezte a területi matematikaversenyt.
A versenyen 8 iskola 44 tanulója vett részt. A versenydolgozatok megírása után amíg a kollégákkal kijavítottuk a dolgozatokat, addig a gyerekek szabad-foglalkozásokon vehettek részt. Dráma foglalkozáson Tolnai Ágnes tanárnővel, kézműveskedhettek Szabó Lászlóné tanítónő irányításával, játszhattak logikai játékokat és pingpongozhattak is. Ezután megtartottuk az eredményhirdetést, melyen az első 3 helyezett könyvutalványokat és könyvjutalmakat vehetett át. Úgy láttuk, hogy a gyerekek jól érezték magukat!

Iskolánk tanulóinak eredményei:

5. évfolyam:
3. helyezett Benkő Krisztián
5. helyezett Bircsák Karina
Felkészítő: Hoffmanné Folcz Ágnes

6. évfolyam:
1. helyezett Képíró Árpád Zsolt
8. helyezett Gajnok Péter
Felkészítő: Nehrné Antal Erika

7. évfolyam:
1. helyezett Kormány Péter
5. helyezett  Ortnel Petra
Felkészítők: Heidfogelné Seregélyes Edit, Hoffmanné Folcz Ágnes

8. évfolyam:
2. helyezett Mali Máté
4. helyezett Montag Boglárka
Felkészítő: Nehrné Antal Erika

kanizsai dobogósok