Hangversenyen

2017. október 17.
A mai napon hangversenyen vett részt diákjaink nagy része.
Az előadás címe: „Tánccal, zenével”
Előadó: Pécsi Művészeti Symphonic Band és a
Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium Tánc- és Dráma Tagozatos diákjai

Fotók1

2018. január 19.
A mai napon iskolánk tanulói a Filharmónia Magyarország Nkft. Baranya megyei ifjúsági bérlet II. hangversenyén vettek részt. A Pécsi Szimfonietta közreműködésében a „Miért szimfonikus?” című előadást tekinthettük meg. Mindannyian jól éreztük magunkat, az előadás fergeteges, kitűnő hangulatú volt, Dr. Lakner Tamásnak köszönhetően.

Fotók2

2018. március 21.
Hangversenyen voltunk! A Filharmónia Magyarország Baranya megyei ifjúsági bérlet utolsó hangversenyét 2018. március 20-án tekintettük meg a Táncsics Mihály Gimnázium sportcsarnokában. A Kéméndi trió előadásában a „A harmonika világa” című előadást láthattuk, hallhattuk.

Fotók3