Boldogságóra

Iskolánkban már 11 osztály csatlakozott a Boldogságóra programjaihoz. Tudjuk miért fontos megköszönni, amit kapunk, hogyan lehet sikeresen kezelni a stresszhelyzeteket, tudunk relaxálni, meditálni.

Itt az ideje, hogy megtanuljuk észrevenni azokat az apró dolgokat, melyek örömöt szerezhetnek nekünk, ha nem hagyjuk észrevétlen elmenni az életünket mellettük.

Apró örömök hónapja

Iskolánkban már 11 osztály csatlakozott a Boldogságóra programjaihoz. Tudjuk miért fontos megköszönni, amit kapunk, hogyan lehet sikeresen kezelni a stresszhelyzeteket, tudunk relaxálni, meditálni. Itt az ideje, hogy megtanuljuk észrevenni azokat az apró dolgokat, melyek örömöt szerezhetnek nekünk, ha nem hagyjuk észrevétlen elmenni az életünket mellettük.

Közzétette: Kanizsai Dorottya Általános Iskola – 2019. március 15., péntek