Kecske Kupa Csapatverseny

2019. március 23-án délelőtt két csapatunk részt vett a MATEGYE Alapítvány által szervezett Kecske Kupa Csapatverseny második fordulóján, ahol matematika tudásukat mérhették össze 5.-10. osztályos tanulók.
Iskolánk 5. évfolyamát Fodor Roland, Mehring Előd, Százuj Bence és Farkas Ákos képviselte. Az induló 32 baranyai csapatból a két forduló eredményeit összesítve a 7. helyezést értek el. (Most kiválóan szerepeltek, 5.-ek lettek!)

A 6. b csapata: Rittinger Lilla, Fischer Péter, Kovács Patrik és Domján Barnabás az induló 26 csapatból összesítettben szintén 7. helyen végeztek.

Ez volt az első tanév, hogy iskolánk indult ezen a szokásostól igencsak eltérő módon szervezett matematika versenyen, mégis nagyon lelkesek és eredményesek voltak tanulóink!! Gratulálunk!

Felkészítők: Hoffmanné Folcz Ágnes (5. évfolyam), Nehrné Antal Erika (6. évfolyam)