Őszi túra 2020

Alsós tanulóink ragyogó időben túráztak. A kisebbek a város környékét fedezték fel, a nagyobbak Máriagyűdre kirándultak. Jól érezték magukat a szabadban, erről tanúskodnak a képek is.A már hagyománnyá vált őszi túránkon a felsősök a Csodabogyó Tanösvényt járták végig.

A túra során négy helyszínen érdekes programokkal tették tartalmasabbá, színesebbé a ezt a napot a Várunkért és Városunkért Egyesület munkatársai, amit ezúton is szeretnénk megköszönni. A gyerekek kipróbálhatták az íjászatot, majd a meredek domboldalt megmászva kardot ragadhattak, és később megismerkedhettek hazánkban előforduló magvakkal, terményekkel is. Az utolsó állomáson vidám vetélkedővel zárult a kirándulás.

Alsós tanulóink ragyogó időben túráztak. A kisebbek a város környékét fedezték fel, a nagyobbak Máriagyűdre kirándultak….

Közzétette: Kanizsai Dorottya Általános Iskola – 2020. szeptember 18., péntek