Őszi kirándulások

Őszi kirándulások. Az elmaradt év végi ottalvós osztálykirándulást pótolták be a 7. b-sek szeptember elején a zánkai Erzsébet táborban. A kalandos utazás után igazi tábori hangulatba csöppentek: számháborúztak, a Szélkirálynő katamarán fedélzetéről csodálhatták a tükörsima Balatont, amiben a legbátrabbak a csodás napsütéses őszi időt kihasználva meg is mártózhattak. Az érdekes fizikai kísérleteket bemutató fizika show után a sportra is maradt idő: a parton fociztak és röplabdáztak, esténként pedig koncert és diszkó zárta a napot. Hamar elröppent a három nap, D-vitaminnal és közös élményekkel feltöltődve ültek vissza a gyerekek az iskolapadba.Iskolánk 6.a osztálya Sándor Mátyás vendégházban töltött két napot. Számáború után szalonnasütés következett, majd „tehénfejést” követően vehettek részt a gyerekek a bátorságpróbán. A reggelt pedig párnacsata indította.Iskolánkban kiemelt fontosságú a közösségépítés. Ezt a célt szolgálják a közös kirándulások is.