„Duna-Dráva a Tehetségekért”

A DDC hosszú évek óta ösztöndíjjal segíti kiemelkedően tehetséges, jó tanuló diákjainkat. Az idén először gondolták úgy, hogy az országos, sőt nemzetközi szinten kiemelkedően teljesítő gyermekek családját további támogatásban részesítik, hogy segítséget nyújtsanak az országos élvonalban maradáshoz, a további nagyszerű eredmények eléréséhez.
A TOP5 díjat Katona Ákos 7.b osztályos tanulónk a tegnapi napon vehette át a díjazottak közül elsőként.
Szujkó Margit, a kuratórium képviseletében elmondta, hogy külön öröm számára, hogy ilyen tehetséges és egyben kiválóan tanuló sportoló veheti át a díjat.Iskolánk kiemelt figyelmet fordít a különleges bánásmódot igénylő gyermekek nevelésére, köztük a tehetséges gyermekek fejlesztésére, a kiemelten tehetséges gyermekek támogatására.
Kiválóan Akkreditált Tehetségpontként ez a jövőben is fontos feladatunk.