Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Iskolánk kiemelt figyelmet fordít a tehetséggondozásra, tanulóink számára igyekszünk minél több versenylehetőséget kínálni.Az idei tanévben 21 csapat vett részt a megmérettetésben 83 tanulónkkal.

3.évfolyam

Lángelmék: Kovács Hunor, Balogh Dávid, Biró Viktória, Schweiger Áron->12.hely.

M.Á.J.M: Pothorszki Máté Levente, Kakas Ádám, Ősi Janka, Nagy Mirella Bianka->21.hely

Felkészítő tanáruk Weinert-Sipos Ildikó

Jó tanulók: Tornai Tamina, Hédli Adél Dóra, Jandura Csenge, Magusics Míra->17.hely

Nyerő csapat: Trakszler Jázmin, Nagy-Meszler Kendra, Ember Dorottya Blanka, Szabó Barnabás->18.hely

Felkészítő tanáruk Németh Flóra

4.évfolyam

Bajnokok: Juhász Maja, Mecseki Máté. Perzsa Gergő. Vertike Anna Viola->10.hely

Kihívók: Bakó Zsófia, Krutek Anna, Terzics Emma Lilly,Várdai Gréti->19.hely

Tigrisek: Bagi Judit Rita, Hell Patrik József, Nagy Melissza Dzsenifer, Rosinger Bálint->23.hely

Nyelvtörők: Katona Marcell, Kosztics Melissza, Söllei Soma, Wenhardt Lana->29.hely

Felkészítő tanáuk Selymesné Todenbier Edit

Ütős csajok: Ábel Luca, Kondákor Csenge, Tengler Mariann, Zichy Mária Terézia->22.hely

Felkészítő tanáruk Kóré Csilla

5.évfolyam

Einstein: Csontos Fanni Anna, Nógrády Miklós, Ősi Márton, Schuller Hédi a Baranya megyei fordulóban 4. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Hegedüs Éva

Four girls: Varró Tünde Viktória, Spitzer Lola, Spitzer Regina, Zichy Mária Jozefa->15.hely

Cetoliza: Juhász Annabella Szimonetta, Boros Blanka, Farnas Hanna, Kodán Hanna Olívia->22.hely

Elit fiúk: Süli Noel, Koncz Bence József, Sznopek Patrik, Kovács Gergő->27.hely

Felkészítő tanáruk Dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix

6.évfolyam

NyelvÉsz6: Rosinger Katalin, Ősi Boldizsár, Bánkuti Lola, Berta Kíra->11 hely

Felkészítő tanáruk Galambosiné Honfi Anita

7.évfolyam

Agymenők: Pintér Bertalan Márk, Kosztolányi Írisz, Protár Boglárka, Nagy Hanna->12.hely

Felkészítő tanáruk Galambosiné Honfi Anita

Sajt: Magosi Dávid, Bánhegyi Bence Zoltán, Farkas Áron- >9.hely

Elitek: Süli Maxima, Kőmüves Vivien, Nógrády Anna Réka, Hédli Emma->16.hely

Felkészítő tanáruk Dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix

8.évfolyam

2+2: Bakó Boglárka Emma, Balogh Zselyke, Katona Ákos, Holczknecht Brunó->12.hely

Csak mi: Tóth Virginia, Svraka Luca, Bosnyák Eliza, Bordás Míra Alma->19.hely

Motorok: Bottka Zalán, Ősi Olivér Noel,Seres Marcell Gergő,Farkas Bendegúz Igor->24.hely

3+1: Ábel Gergő, Fehér Violetta,Mesic Hanna, Tili Panna->26.hely

Feélkészítő tanáruk Dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix

Gratulálunk mindenkinek, aki részt vett a versenyen!Nagyon szép eredményeket értek el! Köszönjük a felkészítést a pedagógusoknak!