Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján tanulóink eredményesen szerepeltek, Csontos Fanni, Nógrády Miklós, Ősi Márton, Schuller Hédi díjazottak közé került, a Baranya megyei rangsorban 6. helyen végeztek. Felkészítőjük: Hegedüs Éva.

További eredmények:

3.évfolyam:

Csapatnév: Magyaro(ko)sok, felkészítő: Végi Mária
Csapattagok: Brachmann Mór, Császár Armand, Császár Janka, Weinert Dávid
7.helyezés

Csapatnév: Nyelvmesterek, felkészítő: Végi Mária
Csapattagok: Beregi Máté, Czégény Katalin, Farkas Ákos, Krusóczki Márk
19.helyezés

Csapatnév:Szorgos Bestiák, felkészítő: Mojzes-Szalai Jadranka
Csapattagok: Balatoni Elizabet, Makai Larissza, Rohály Adél, Horváth Kinga Dorottya
34.helyezés

Csapatnév:Nyelvőrök, felkészítő: Végi Mária
Csapattagok:Meksz Hanna, Németh Fanni, Szekszárdi Jázmin, Tili Adél
38.helyezés

4.évfolyam:

Csapatnév:Bajnokok, felkészítő: Weinert-Sipos Ildikó
Csapattagok: Ősi Janka, Biró Viktória, Ahmed Jázmin Zeinab, Nagy Mirella Blanka
13.helyezés

Csapatnév:Agymenők, felkészítő: Németh Flóra
Csapattagok:Hédli Adél, Jandura Csenge, Jandura Flóra, Tornai Tamina
14.helyezés

Csapatnév:Harcosok, felkészítő: Weinert-Sipos Ildikó
Csapattagok:Szentesi Karola Angéla, Balogh Dávid, Pothorszki Máté Levente, Kakas Ádám
34.helyezés

Csapatnév: Nyerő Csapat, felkészítő: Németh Flóra
Csapattagok: Ember Dorottya, Horváth Barnabás, Magusics Míra, Trakszler Jázmin
39.helyezés

5.évfolyam:

Csapatnév:NyelvÉszek, felkészítő: Tolnai Ágnes
Csapattagok:Perzsa Gergő, Mecseki Máté, Bagi Judit
10.helyezés

Csapatnév:Virágszálak, felkészítő: Tolnai Ágnes
Csapattagok:Várdai Gréti, Vertike Anna Viola, Juhász Maja
13.helyezés

Csapatnév:Srácok, felkészítő: Tolnai Ágnes
Csapattagok:Katona Marcell, Kosztics Melissza, Rosinger Bálint
22.helyezés

Csapatnév:Gyros, felkészítő: dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix
Csapattagok:Kondákor Csenge, Zichy Mária Terézia, Hamza Márk
24.helyezés

Csapatnév:Nyelvtörők, felkészítő: Tolnai Ágnes
Csapattagok:Wenhardt Lana, Bakó Zsófia, Terzics Emma
32.helyezés

Csapatnév:Pizza, felkészítő: dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix
Csapattagok:Bartha Eszter, Tengler Mariann, Ábel Luca
36.helyezés

6.évfolyam:

Csapatnév:Einsteinek, felkészítő: Hegedüs Éva
Csapattagok:Csontos Fanni, Nógrády Miklós, Ősi Márton, Schuller Hédi
6.helyezés

Csapatnév:Agymenők, felkészítő: Hegedüs Éva
Csapattagok:Bessenyei Réka, Kakas Kristóf, Tili Maja, Vida Dezső Hunor
13.helyezés

Csapatnév:Kutyusok, felkészítő: dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix
Csapattagok:Kodán Hanna, Spitzer Lola, Spitzer Regina, Varró Tünde
20.helyezés

Csapatnév:Kiscicák, felkészítő: dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix
Csapattagok:Farnas Hanna, Máté Janka, Zichy Mária Jozefa
29.helyezés

7.évfolyam:

Csapatnév:Nőuralom, felkészítő: Galambosiné Honfi Anita
Csapattagok:Ősi Boldizsár, Rosinger Katalin, Bánkuti Lola, Berta Kíra
12.helyezés

8.évfolyam:

Csapatnév:B.O., felkészítő: dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix
Csapattagok: Magosi Dávid, Farkas Áron, Novák Bálint, Bánhegyi Bence
9.helyezés

Csapatnév:Buzogányok, felkészítő: dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix
Csapattagok:Kosztics Mirella, Kömüves Vivien, Nógrády Anna, Süli Maxima
14.helyezés

Csapatnév:Egy-mással-hangzók, felkészítő: Galambosiné Honfi Anita
Csapattagok:Pintér Bertalan Márk, Kosztolányi Írisz, Mojzes Alina, Nagy Hanna
15.helyezés