A tűz nem játék!

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság „A tűz nem játék” című rajzpályázatán kiemelkedő sikert értek el tanulóink. A több ezer beérkezett alkotás közül I. helyezést nyert:
Hajdú Lídia Gabriella (7.A osztály)
Balla Boglárka (7.B osztály)

Külön öröm számunkra, hogy Miklós-Takács Janka az Alapfokú Művészeti Iskola tanulója is a díjazottak között szerepel. Felkészítője: Boldizsár-Antal Rebeka
Hatalmas büszkeség, hogy országos szinten ilyen kiváló eredmények születtek a több ezer pályamunka közül! Szívből gratulálunk a tehetséges alkotóknak, és köszönjük felkészítők munkáját is! Gratulálunk Miklós Józsefné Csöre néninek is!
Büszkék vagyunk rátok!