A Kanizsai Dráma Műhely „Drámázz velünk!” c. komplex tehetséggondozó programjának egyik célkitűzése, hogy a színház különböző formáival ismerkedjenek a gyerekek. Szerettünk volna megismerkedni a vitaszínházzal, de a legkevésbé sem szerettünk volna saját magunkkal vitázni, ezért vitába szálltunk az egész felső tagozattal.



A pályaorientációs nap keretén belül Harmadik Színház Oberon Társulata a témában egy fergeteges vitaszínházat tartott az 5-6. és a 7-8. osztályosoknak, melynek során kis drámásaink és színjátszóink is jól összevitatkoztak.
Köszönjük az élményt!
A vitaszínház a Kulturális és Innovációs Minisztérium támogatásában a Nemzeti Tehetség Program keretein belül, a „Fogjunk Össze! Gyermekekkel a Gyermekekért” Alapítvány NTP-TEHETSEG-25-0332 azonosítószámú pályázatának köszönhetően valósult meg.






