Kenguru matematikaverseny 2019.

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2019.
Szép eredményeket értek el tanulóink!

Kiemelkedő megyei eredményt értek el:
Rittinger Ármin (2.a) 3. hely
Fodor Roland (5.a) 6. hely
Képíró Árpád Zsolt (8.a) 10. hely
Bánhegyi Vivienn Blanka (6.a) 11. hely
Farkas Ákos (5.b) 15. hely
Fehér Dominik (6.b) 19. hely
Ősi Boldizsár (2.a) 19. hely

További eredmények:

A KENGURU MATEMATIVERSENY EREDMÉNYEI
Országos
 helyezés
Megyei
helyezés
Tanuló Felkészítő
2. évfolyam
74 3 Rittinger Ármin Dorn Eszter
462 19 Ősi Boldizsár Dorn Eszter
1287 38 Baski Eleonóra Dorn Eszter
1410 41 Holczknecht Valter Dorn Eszter
2096 69 Nesz Hajnal Dorn Eszter
2513 89 Márton Gergely Dorn Eszter
3235 111 Rosinger Katalin Dorn Eszter
3910 139 Berta Kira Dorn Eszter
3. évfolyam
1148 30 Százuj Balázs Somogyi Edéné
1359 41 Novak Viktor Somogyi Edéné
1579 44 Magosi Dávid Németh Flóra
1830 51 Kosztolányi Írisz Somogyi Edéné
1968 54 Kőhegyi Krisztián Németh Flóra
2241 64 Wenhardt Martin Somogyi Edéné
2349 67 Farkas Áron Németh Flóra
2388 70 Kosztics Mirella Németh Flóra
2679 77 Pintér Bertalan Somogyi Edéné
3623 104 Süli Maxima Németh Flóra
3653 108 Tengler Gabriella Somogyi Edéné
3939 117 Burány Csenge Németh Flóra
4180 125 Bálint Janka Németh Flóra
4. évfolyam
788 37 Horváth Katalin dr. Imri Sándorné
915 46 Bordás Mira dr. Imri Sándorné
1686 72 Balogh Zselyke dr. Imri Sándorné
1784 79 Fehér Violett Szabó Lászlóné
1819 80 Stefán Dávid dr. Imri Sándorné
1906 83 Bakó Boglárka dr. Imri Sándorné
1943 84 Farkas Bendegúz dr. Imri Sándorné
1943 84 Holczknecht Brúnó dr. Imri Sándorné
2222 97 Domokos Bíborka dr. Imri Sándorné
2482 105 Lengyel Dávid dr. Imri Sándorné
2751 111 Piroska Lara Szabó Lászlóné
2867 117 Katona Ákos dr. Imri Sándorné
2963 122 Rosinger Péter dr. Imri Sándorné
2994 123 Mesic Hanna Jázmin Szabó Lászlóné
2994 123 Ősi Olivér dr. Imri Sándorné
3173 130 Solti Tamás Szabó Lászlóné
3417 142 Horváth Hanna Barbara Szabó Lászlóné
3634 153 Tili Panna Szabó Lászlóné
3668 154 Tóth Olivér Csaba Szabó Lászlóné
3817 162 Borbás Luca Szabó Lászlóné
5. évfolyam
277 6 Fodor Roland Hoffmanné Folcz Ágnes
372 15 Farkas Ákos Heidfogelné Seregélyes Edit
535 22 Mehring Előd Hoffmanné Folcz Ágnes
1156 52 Batki Dorka Hoffmanné Folcz Ágnes
1311 55 Balla Bálint Hoffmanné Folcz Ágnes
1880 70 Palkó Liza Heidfogelné Seregélyes Edit
1942 73 Százuj Bence Hoffmanné Folcz Ágnes
2430 88 Ábel Botond Heidfogelné Seregélyes Edit
2766 98 Kovács Nilla Heidfogelné Seregélyes Edit
6. évfolyam
349 11 Bánhegyi Vivien Blanka Rittingerné Géczi Andrea
547 19 Fehér Dominik Nehrné Antal Erika
643 24 Kormány Tímea Rittingerné Géczi Andrea
762 27 Petrovics Brigitta Nehrné Antal Erika
934 31 Kovács Patrik Nehrné Antal Erika
1031 34 Domján Barnabás Nehrné Antal Erika
1435 44 Tomasev Áron Rittingerné Géczi Andrea
1876 62 Fischer Péter Nehrné Antal Erika
2689 84 Szabó Adrián Nehrné Antal Erika
7. évfolyam
578 22 Benkő Krisztián Hoffmanné Folcz Ágnes
1107 38 Kauder Aida Hoffmanné Folcz Ágnes
1539 53 Hoffmann Gréta Hoffmanné Folcz Ágnes
1604 57 Bircsák Karina Hoffmanné Folcz Ágnes
1612 59 Szentgyörgyi Hanga Hoffmanné Folcz Ágnes
2196 82 Bárdonicsek Barna Hoffmanné Folcz Ágnes
2309 87 Fromberger Dorka Rittingerné Géczi Andrea
8. évfolyam
193 10 Képiró Árpád Zsolt Nehrné Antal Erika
2071 68 Prell Veronika Nehrné Antal Erika