Kukásautóval a Föld körül szépíró pályázat

A Fővárosi Közterület-fenntartó (FKF) Nonprofit Zrt. 2019-ben meghirdette szépírói pályázatát: Kukásautóval a Föld körül címmel.
Iskolánk tanulói 2019. december 20-án díjátadó ünnepségen vettek részt, ahol írásukat nyomtatásban vehették a kezükbe.


Büszkeségeink: Bagi Máté, Bakó Boglárka, Bánhegyi Vivien, Baráti Lili, Bordás Míra Alma, Domokos Bíborka Anna, Farkas Bendegúz Igor, Forró Áron, Holczknecht Brúnó, Horváth Katalin, Horváth Szofi, Koller Kevin, Kormány Tímea, Lengyel Jázmin, Lengyel Laura, Lerch Balázs, Nagy Zsuzsanna, Pintér Mira, Rosinger Péter, Sandó Gábor, Svraka Luca, Szmolka Dorka, Szmolka Luca, Tengler Gabriella, Tengler Johanna,Tóth Virginia, Varga István, Végvári Dóra, Végvári Luca, Wiesner Helga.
Díjazott tanulóink: Tengler Johanna az általános iskola felső tagozat kategóriában díjat nyert, Tengler Gabriella pedig az alsó tagozat kategóriában lett díjazott.


A diákok elképzelhették magukat kukásautó vezetőjeként, amint kukákat ürítenek, hulladékot szállítanak, vagy csak gyönyörködnek a tisztává varázsolt környezetben, városrészekben, kis falvak utcácskáiban. De bejárhatják az egész Földgolyót is csodajárművükkel, és akár különböző kalandokba is kerülhetnek – miközben nem felejtik el küldetésüket: a környezet tisztántartását, és azt, hogy a csodálatos kék bolygó megmentésre, megtisztulásra vár.
Gratulálunk tanulóinknak, büszkék vagyunk rájuk!