A 2009-ben megrendezésre kerülő XVII. Kanizsai Kupa utánpótlás kézilabdatorna versenykiírása letölthető INNEN.
Avatás
A hagyományokhoz híven idén is megtartottuk az elsősök iskolássá, illetve az ötödikesek felsőssé avatásának szertartását. Először egy játékos vetélkedő sorozaton mutatkoztak be az osztályok diáktársaiknak, ezután pedig a sámántól (Mayer Feri bácsi) átvehették a próba kiállását igazoló medáljukat.
