A Mohácsi Tankerületi Központ 2026. június 11-én, immár 6. alkalommal rendezte meg pedagógusnapi díjátadó ünnepségét Mohácson. A rendezvényen a Mohácsi, Siklósi és Bólyi térség iskoláinak 40 pedagógusa és oktatást segítő dolgozója 7 kategóriában vehetett át tankerületi kitüntetést. További 6 pedagógus részére pedig az ünnepség keretein belül adtak át életpályájukat elismerő állami díjakat.

