A Mohácsi Tankerületi Központ 2026. június 11-én, immár 6. alkalommal rendezte meg pedagógusnapi díjátadó ünnepségét Mohácson. A rendezvényen a Mohácsi, Siklósi és Bólyi térség iskoláinak 40 pedagógusa és oktatást segítő dolgozója 7 kategóriában vehetett át tankerületi kitüntetést. További 6 pedagógus részére pedig az ünnepség keretein belül adtak át életpályájukat elismerő állami díjakat.

Iskolánk három pedagógusa is állami illetve tankerületi díjazott volt. Selymesné Todenbier Edit kiemelkedő pedagógusi életpályájáért Pedagógus Szolgálati Emlékérmet vehetett át. A Mohácsi Tankerületi Központ Miklós Józsefnét a Tankerületi igazgató elismerő oklevelével jutalmazta, és Tolnai Ágnest Kiemelkedő pedagógiai munkáért díjban részesítette.
Gratulálunk a díjazottaknak, és köszönjük a Kanizsai közösségéért végzett elkötelezett munkájukat!










