Pedagógusnapi díjátadó

A Mohácsi Tankerületi Központ 2026. június 11-én, immár 6. alkalommal rendezte meg pedagógusnapi díjátadó ünnepségét Mohácson. A rendezvényen a Mohácsi, Siklósi és Bólyi térség iskoláinak 40 pedagógusa és oktatást segítő dolgozója 7 kategóriában vehetett át tankerületi kitüntetést. További 6 pedagógus részére pedig az ünnepség keretein belül adtak át életpályájukat elismerő állami díjakat.

„Pedagógusnapi díjátadó” bővebben

Kitüntetés

Hatalmas büszkeség, hogy a Mohácsi Tankerületi Központ pedagógusnapi ünnepségén öt Kanizsais pedagógus vehetett át kitüntetést:

Heidfogelné Seregélyes Edit Pedagógus Szolgálati Emlékérmet és Miniszteri Elismerő Oklevele
Kóré Csilla Pedagógiai Munkáért Díjat
Dr. Holczknechtné Szunyog Beatrix és Rosingerné Juhász Melinda Tankerületi Igazgató Elismerő Oklevele Díjat
Pataki Gabriella Pro schola Díjat.

Ez a sok díj összefogásunk és együtt gondolkodásunk elismerése is.